Tüm kamera kapatıcılarda RAHATOL koduyla %10 İndirim | 750 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Oyun Severlerin İzlemesi Gereken 5 Film

Gerçek hayattan kopmamızı sağlayan ve bize saatlerce başka bir evrende yaşama şansı veren oyunları hemen hemen herkes çok sever. Bu hafta çok sevdiğimiz oyunların film versiyonlarına göz atacağız. Tüm oyun severlerin soluksuz izleyeceği birkaç filmi sizin için listeledik. Şimdiden keyifli seyirler! 

 Postal

Postal, 2000'li yıllarda hepimizin oynamış olabileceği oyunlardan sadece bir tanesi. Uwe Boll tarafından kaleme alınan ve yönetilen bu filmde de Paradise şehrinde yaşayan işten çıkarılmış bir gencin, amcasıyla bir olup yerel bir eğlence parkından zenginlerin ödüllerine göz koyması anlatılıyor.

Hitman

Çok sevdiğimiz oyun kahramanlarından biri olan Ajan 47, filmde bize daha çok bir aksiyon kahramanı olarak lanse edilmiş. Hikâyeye bakacak olursanız da pek o gizlilik, hedeflerini kurnazca öldürme veya kılık değiştirme unsurlarını görmediğimiz bir kovalamaca hikâyesi izliyoruz diyebiliriz.

Mortal Kombat

Mortal Kombat oyunlardan uyarlanmış en iyi filmlerden birisi desek yeridir. Filmdeki karakterler, dövüş sahneleri ve diğer unsurlar oyunla neredeyse tamamen örtüşüyor ve bu da oyunun hayranlarını oldukça tatmin ediyor. Filmin tema müziği de akılda kalan nadir oyun filmi müziklerinden olabilir.

Silent Hill

Silent Hill, hikâyesi karışık ve takip etmesi biraz zor olsa da oyunun havasını filme çok iyi aktarmasından dolayı soluksuz izlemenizi sağlıyor. Film kalitesi olarak baktığınızda ise ses ve görsel efektler 'üzerinde biraz daha uğraşılabilirmiş' dedirtmiyor değil ancak oyunların hayranıysanız buna çok takılmayacağınıza eminiz.

Resident Evil

Resident Evil'ın film serisi, belki de en çok bilinen oyun uyarlaması film serilerinden biridir. Her ne kadar filmdeki ana karakterimiz oyunda yer almasa da, Milla Jovovich'in performansı ve oyundaki unsurların beyaz perdeye çok iyi taşınmış olması filmi oyuncular ve sinema severler için favori haline getiriyor.

Oyun severlere müjdemiz var! Oyun temalı tüm kamera kapatıcılarımız RAHATOL kupon koduyla %20 indirimli! 

 

Fotoğraflar:

https://pin.it/5bsMZBt

https://tr.pinterest.com/pin/241224123781772912/

https://pin.it/6eHOTq3

https://pin.it/1UxCW8E

https://pin.it/75c1KJg

https://pin.it/3sNxI0b

 

Sale

Unavailable

Sold Out