Tüm kamera kapatıcılarda RAHATOL koduyla %20 İndirim | 750 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Sıkça Sorulan Sorular

Kamera Kapatıcı Nedir?

Bilgisayarınızın, telefonunuzun veya tabletinizin kamerasını kapatmanıza ve gerektiğinde açmanıza yarayan bir aparattır.

Neden Kamera Kapatıcısı Kullanmalıyım?

Kamera kapatıcı kullanmanızın 3 temel nedeni var.

  1. Güvenlik: Teknoloji ilerledikçe hayat standartlarımız kolaylaşıyor olsa bile güvenli internet kullanımı gittikçe zorlaşıyor. Bunun için teknolojik cihazlarımıza anti virüs yazılımları yüklesek bile buna ek olarak fiziki önlemler almak oldukça önem kazanıyor. Bilgisayarlarınızın kameralarının internet casusları tarafından izlenmemesi için oldukça pratik bir önlem olarak açılır kapanır kamera kapatıcıları kullanabilirsiniz.

  2. Hazırlık: Video konferanslara hazırlıksız yakalanmamak için de kamera kapatıcıları kullanabilirsiniz. Bir anda kameranızın açılma korkusu olmadan, görüntünüzü düzeltip, iletişime hazır bir duruşa geçerek, görüşmenize başlayabilirsiniz.

  3. Eğlence: Renkli ve motive edici kamera kapatıcılar ile bilgisayarları veya tabletleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Kamera Kapatıcının Banttan Farkı Nedir?

Bantlar tek kullanımlık ve sıkıcıdır. Laptop kameranızı kullanmak istediğiniz zaman bantı çöpe atmanız ve ardından tekrar yenisini takmanız gerekir, üstelik bantı çıkardığınızda cihazınızda kötü bir iz bırakması muhtemeldir. Ancak Funsy kamera kapatıcılar açılır kapanır özelliği sebebiyle uzun ömürlüdür ve eğlenceli tasarımlarıyla sizi motive eder. ☺

Funsy Kamera Kapatıcıları Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?

Standart modeli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda, mini modeli dizüstü bilgisayar ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Ek olarak telefonlar için de kamera kapatıcısı modellerimiz bulunmaktadır.

Kamera Kapatıcılar Bilgisayarların Kapanmalarını Engeller mi?

Kamera Kapatıcılarımızı tasarlama sürecinde bir çok kişinin görüşüne başvurduk, arkadaşlarımızdan ürünü kullanmalarını rica ettik ve kapanma konusuna önem verdiğimiz için de iki boy seçeneği sunduk. Normal boy kamera kapatıcılarımızın boyutları 30mm"13.6mm, kalınlıkları da 0.85mm. Kendimiz de birer Macbook kullanıcıları olarak normal boy kullanıyoruz. Şarj ve tozlanma sorunu olmadı. Tabi kamera kapatıcılarımız kağıt gibi ince ürünler değil, bunu mutlaka belirtmek isteriz.

Hiçbir şekilde böyle bir sorun yaşamak istemiyorsanız o zaman size mini modellerimizi öneriyoruz. Mini modellerimiz boyutu 18.5mm"9.1mm, kalınlıkları da 0.8mm. Hem tablet kullanıcıları hem de bilgisayarlarında tamamen kapanma isteyenler için mini modellerimizi öneriyoruz. En son olarak telefona da uygun çok iki yeni modelimiz geldi. Onların kalınlığı mini modelden de ince, 0.75mm.

Kamera Kapatıcıların Farklı Boy Seçenekleri Nelerdir?

Kamera Kapatıcılarımızda herkes kendine en uygun kamera kapatıcısını rahatça kullanabilsin diye farklı boy seçenekleri sunduk. Ürün ölçülerimizin ayrıntılı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Funsy Kamera Kapatıcıları Cep Telefonum İçin Kullanabilir miyim?

Evet kullanabilirsiniz. Telefon için kullanabileceğiniz modelleri ürün açıklamalarında özellikle belirtiyoruz.

Funsy Kamera Kapatıcıların Kalınlıkları Nedir?

Standart modelin kalınlığı 0.85 mm, mini modelin kalınlığı ise 0.8 mm’dir. Telefonlar için tasarlanan modellerin kalınlığı 0.75 mm.

Funsy Kamera Kapatıcıların Yapışkanları Dayanıklı mıdır?

Yapışkanlar için Global 3M markasını kullanmaktayız. İlk kullanımda ürünü yapıştıracağınız yüzeye en az 20 saniye bastırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kamerayı Kapatmak Paranoyaklık. Kim Benim Kameramı Gözetlesin?

Blog yazılarımızda bunun mümkün olduğunu ve her gün verilerimizin toplandığını yazmıştık. Tabi kamerayı kapatmayı paranoyaklık olarak görmek sizin tercihiniz :) Ama Funsy "paranoyaklığın" yanında görüntülü konuşmalarınızda istenmeyen kazaların yaşanmasını engelliyor. Kameranızı açık unutma ya da görüntülü konuşmalara aniden yakalanma gibi bir korkunuz kalmayacak. Üstelik eğlenceli ve motive edici mesajları ile gün içerisinde yüzünü güldürecek bir laptop stickerı!

Siparişim Kaç Gün İçinde Bana Ulaşır?

Siz sipariş verdikten sonra ürünü 1 gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Kargonuz genellikle size 1-2 iş günü içinde ulaşmaktadır. Ancak kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.

Kurumsal Çalışmalar ve Toptan Satış Yapıyor Musunuz?

Şirketler için onlara özel logolarla üretimler gerçekleştirmekteyiz. Toptan satış ve kurumsal çalışmalar hakkında bilgi almak için hello@funsylab.com mail adresine yazabilirsiniz.

Sale

Unavailable

Sold Out